.

"סולי"-התכנית לפיתוח אינטלגנציה רגשית וחברתית מזמינה אתכם:

בואו ללמוד כיצד להיות הורים ומחנכים מטעיני סוללות!

הרשמו לסדרת  הסרטונים  החינמיים של "סולי" שתלמד אתכם צעד אחר צעד איך עושים את זה

ההדרכה  כוללת 9 סרטוני הדרכה, שילמדו אתכם כיצד לשפר את הקשר שלכם עם הילדים, לחזק את

התקשורת הרגשית איתם, ולהעביר להם מסרים חינוכיים ברוח חיובית.  

סרטוני חובה לכל הורה שרוצה להשקיע בקשר עם ילדיו!

 כל הסרטונים מלווים בהתאמות עבור מורים וגננות ליישום ההמלצות במסגרות החינוך

אז מה זה בעצם, להיות הורה  "מטעין סוללות"?

 הורה "מטעין סוללות" הוא הורה שמחובר לצרכים הרגשיים של הילדים שלו, הורה שמצליח לדבר עם הילדים שלו על רגשות, מחשבות וחוויות ולא רק עסוק בעניינים היומיומיים הטכניים של  שיעורים, אוכל, הסעות לחוגים, מקלחות... זהו הורה שיודע בדיוק מה עובר על הילדים שלו ומה הם חווים על בסיס יומי.

הורה מטעין סוללות הוא הורה שמצליח לחזק את הבטחון העצמי של הילדים שלו, עוזר להם לבנות דימוי עצמי חיובי ומצליח לגרום להם להאמין בעצמם וביכולותיהם.  זהו הורה שנותן לילדים שלו כלים להתמודדות עם אתגרי החיים ומשמש עבורו מודל חיובי לחיקוי. 

זהו הורה שמשקיע בפיתוח האינטלגנציה הרגשית והחברתית של ילדיו מתוך הבנה שזהו הבסיס להצלחה בחיים...

בקיצור, להיות הורה מטעין סוללות, זה להיות ההורה שכל ילד צריך שיהיה לו! 

אז מה אני צריך לעשות כדי להיות הורה מטעין סוללות?

כל מה שאתם צריכים לעשות זה להכניס את הפרטים שלכם בתחתית הדף ולהרשם לסדרת סרטוני ההדרכה החינמיים שלנו.

הסרטון הראשון יישלח אליכם מיידית לתיבת המייל שלכם (שימו לב שלא הוגדר בטעות כספאם) ולאחר מכן, מדי מס' ימים יישלחו אליכם בזה אחר זה הסרטונים הבאים שיתנו לכם כלים הוריים חדשים צעד אחר צעד , בקלות, בפשטות ובהנאה גדולה!

בסרטוני ההדרכה תלמדו:

הורים שאימצו את "סולי" מספרים:

דפנה גורדון |  אמא ל-3 (בני 3,6,10)

בן זוגי ואני צפינו יחד בסדרת הסרטונים של "סולי" וכבר אחרי הסרטון הראשון, נכנסה אלינו שפה חדשה הביתה.  הילדים התלהבו  מאוד והדמות של סולי הפכה להיות חלק מהמשפחה. אני מרגישה שקיבלתי כלים שהיה לי מאוד קל להשתמש בהם והתוצאות לא אחרו להגיע...מה שהיה יפה, זה ש"סולי" התאימה לשלושת הילדים שלי למרות השוני בגילאים. האוירה בבית השתנתה - נהייתה פתוחה יותר, רגועה יותר...בקיצור, אני ממליצה לכל הורה ללמוד את השיטה והכי חשוב, ליישם אותה!

 

טל  לוי  |  אמא יחידנית ל-1 (בן 6)

צפיתי בכל הסרטונים שבסדרה ואני ממליצה בחום!  אני מרגישה היום הרבה יותר מחוברת לילד שלי ולמה שקורה איתו וזה מאוד משמעותי עבורי במיוחד בגלל שהוא  נכנס השנה לכיתה א'.  למדתי מה לשאול אותו  ואיך לשאול ופתאום התחלתי לקבל תשובות לעניין (ולא רק "לא זוכר" ...) אני מרגישה שאני יותר מעורבת ויכולה  לעזור לו להתמודד עם מצבים חדשים בביה"ס.  אני מרגישה  שגיליתי מחדש את הילד שלי! וגם הוא הפך להיות יותר נעים ומשתף פעולה.

רוצה להודות לסיגל ולסולי  ומחכה כבר  לסדרת הסרטונים הבאה...

 הרשמו עכשיו לקבלת סדרת הסרטונים - בחינם!

שימו לב! לפעמים תוכנת המיילים מפנה בטעות דואר מרשימות תפוצה לתיבת "דואר זבל", ולכן לאחר קבלת הסרטון הראשון ,מומלץ להגדיר  את כתובתנו כאמינה, על מנת שתוכלו ליהנות מכל סדרת הסרטונים ולא תפספסו ...

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.